DC100D100
CrydomCrydom
DC100D100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC100D100
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 100A 1-72V
lomakkeissa: 1.DC100D100.pdf2.DC100D100.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 562 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
DC100D100: n tekniset tiedot
Osa numero DC100D100 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 100A 1-72V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 562 pcs Tietolomake 1.DC100D100.pdf2.DC100D100.pdf
Jännite - Load 1V ~ 72V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
Muut nimet CC1858 Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 4 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 100A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DC100D100C
DC100D100C
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 100A 1-72V