DC100D20
CrydomCrydom
DC100D20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC100D20
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 20A 1-72V
lomakkeissa: 1.DC100D20.pdf2.DC100D20.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 998 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DC100D20: n tekniset tiedot
Osa numero DC100D20 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 20A 1-72V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 998 pcs Tietolomake 1.DC100D20.pdf2.DC100D20.pdf
Jännite - Load 1V ~ 72V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
Muut nimet CC1859 Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 12 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 20A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant