DC60A60C
CrydomCrydom
DC60A60C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC60A60C
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 60A 1-48V
lomakkeissa: 1.DC60A60C.pdf2.DC60A60C.pdf
  • Viesti
DC60A60C: n tekniset tiedot
Osa numero DC60A60C Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 60A 1-48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4251 pcs Tietolomake 1.DC60A60C.pdf2.DC60A60C.pdf
Jännite - Load 1V ~ 48V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC1873 Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 8.5 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 60A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant