DC60D10C
CrydomCrydom
DC60D10C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC60D10C
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 1-48V
lomakkeissa: 1.DC60D10C.pdf2.DC60D10C.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DC60D10C: n tekniset tiedot
Osa numero DC60D10C Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 1-48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1300 pcs Tietolomake 1.DC60D10C.pdf2.DC60D10C.pdf
Jännite - Load 1V ~ 48V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC2124
DC60D10C-ND
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 17 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant