DC60D20C
CrydomCrydom
DC60D20C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC60D20C
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 20A 1-48V
lomakkeissa: 1.DC60D20C.pdf2.DC60D20C.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 976 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DC60D20C: n tekniset tiedot
Osa numero DC60D20C Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 20A 1-48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 976 pcs Tietolomake 1.DC60D20C.pdf2.DC60D20C.pdf
Jännite - Load 1V ~ 48V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC2515
DC60D20C-ND
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 15 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 20A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant