DP4RSA60D20
CrydomCrydom
DP4RSA60D20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSA60D20
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
lomakkeissa: 1.DP4RSA60D20.pdf2.DP4RSA60D20.pdf3.DP4RSA60D20.pdf4.DP4RSA60D20.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 253 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DP4RSA60D20: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSA60D20 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Muut nimet CC1837
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 20A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4R60E60
DP4R60E60
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Varastossa: 283 pcs
ladata: DP4R60E60.pdf
RFQ
DP4RSA60D40
DP4RSA60D40
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Varastossa: 230 pcs
ladata: DP4RSA60D40.pdf
RFQ
DP4RSA60D20B
DP4RSA60D20B
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V