DP4R60E60
CrydomCrydom
DP4R60E60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4R60E60
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
lomakkeissa: 1.DP4R60E60.pdf2.DP4R60E60.pdf3.DP4R60E60.pdf4.DP4R60E60.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 283 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 283 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DP4R60E60: n tekniset tiedot
Osa numero DP4R60E60 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Muut nimet CC1835
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 60A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4R60E60BH
DP4R60E60BH
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SOLID STATE RELAY
Varastossa: 199 pcs
ladata: DP4R60E60BH.pdf
RFQ
DP4R60E40B
DP4R60E40B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 224 pcs
ladata: DP4R60E40B.pdf
RFQ
DP4R60E60B5
DP4R60E60B5
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Varastossa: 210 pcs
ladata: DP4R60E60B5.pdf
DP4R60E20H
DP4R60E20H
Kuvaus: RELAY SSR 1-48 V
Varastossa: 318 pcs
ladata: DP4R60E20H.pdf
DP4R60E60B8
DP4R60E60B8
Varastossa: 213 pcs
ladata: DP4R60E60B8.pdf
DP4R60E60B2
DP4R60E60B2