DP4RSA60E40
CrydomCrydom
DP4RSA60E40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSA60E40
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
lomakkeissa: 1.DP4RSA60E40.pdf2.DP4RSA60E40.pdf3.DP4RSA60E40.pdf4.DP4RSA60E40.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 239 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 239 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
DP4RSA60E40: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSA60E40 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSA60E40B
DP4RSA60E40B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 255 pcs
ladata: DP4RSA60E40B.pdf
RFQ
DP4RSA60E60B
DP4RSA60E60B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Varastossa: 246 pcs
ladata: DP4RSA60E60B.pdf
RFQ
DP4RSA60E40B8
DP4RSA60E40B8
Varastossa: 277 pcs
ladata: DP4RSA60E40B8.pdf
DP4RSA60D60B8
DP4RSA60D60B8
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Varastossa: 198 pcs
ladata: DP4RSA60D60B8.pdf
DP4RSA60E40B5
DP4RSA60E40B5
Varastossa: 228 pcs
ladata: DP4RSA60E40B5.pdf
DP4RSA60E40B2
DP4RSA60E40B2