DP4RSA60E40B2
CrydomCrydom
DP4RSA60E40B2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSA60E40B2
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
lomakkeissa: 1.DP4RSA60E40B2.pdf2.DP4RSA60E40B2.pdf3.DP4RSA60E40B2.pdf4.DP4RSA60E40B2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 270 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 270 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
DP4RSA60E40B2: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSA60E40B2 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSA60E40B
DP4RSA60E40B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 255 pcs
ladata: DP4RSA60E40B.pdf
RFQ
DP4RSA60E20B
DP4RSA60E20B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Varastossa: 320 pcs
ladata: DP4RSA60E20B.pdf
RFQ
DP4RSA60E40
DP4RSA60E40