DP4RSC60D40B8
CrydomCrydom
DP4RSC60D40B8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSC60D40B8
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
lomakkeissa: 1.DP4RSC60D40B8.pdf2.DP4RSC60D40B8.pdf3.DP4RSC60D40B8.pdf4.DP4RSC60D40B8.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 277 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 277 pcs
  • Viesti
DP4RSC60D40B8: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSC60D40B8 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSC60D60B
DP4RSC60D60B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Varastossa: 245 pcs
ladata: DP4RSC60D60B.pdf
RFQ
DP4RSC60D40B
DP4RSC60D40B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V