DP4RSC60D60B8
CrydomCrydom
DP4RSC60D60B8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSC60D60B8
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
lomakkeissa: 1.DP4RSC60D60B8.pdf2.DP4RSC60D60B8.pdf3.DP4RSC60D60B8.pdf4.DP4RSC60D60B8.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 212 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
  • Viesti
DP4RSC60D60B8: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSC60D60B8 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 4.5 ~ 15VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 60A