DRD24D06
CrydomCrydom
DRD24D06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRD24D06
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
lomakkeissa: 1.DRD24D06.pdf2.DRD24D06.pdf3.DRD24D06.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRD24D06: n tekniset tiedot
Osa numero DRD24D06 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1161 pcs Tietolomake 1.DRD24D06.pdf2.DRD24D06.pdf3.DRD24D06.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Dual Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC2330
DRD24D06-ND
Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 6A
Piiri SPST-NO (1 Form A) x 2
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DRD16E
DRD16E
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V