DRD24D06R
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRD24D06R
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
lomakkeissa: 1.DRD24D06R.pdf2.DRD24D06R.pdf3.DRD24D06R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
DRD24D06R: n tekniset tiedot
Osa numero DRD24D06R Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1463 pcs Tietolomake 1.DRD24D06R.pdf2.DRD24D06R.pdf3.DRD24D06R.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja DR Dual Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 6A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant