F1827D400
CrydomCrydom
F1827D400 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1827D400
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 25A MODULE
lomakkeissa: 1.F1827D400.pdf2.F1827D400.pdf3.F1827D400.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F1827D400: n tekniset tiedot
Osa numero F1827D400 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 25A MODULE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1416 pcs Tietolomake 1.F1827D400.pdf2.F1827D400.pdf3.F1827D400.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.55V @ 75A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Muut nimet CC1911
F1827D400-ND
Q1665636
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 25A (DC) Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 25A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F -