F1827D600
CrydomCrydom
Crydom
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F1827D600
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 25A MODULE
lomakkeissa: 1.F1827D600.pdf2.F1827D600.pdf3.F1827D600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
F1827D600: n tekniset tiedot
Osa numero F1827D600 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 25A MODULE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1253 pcs Tietolomake 1.F1827D600.pdf2.F1827D600.pdf3.F1827D600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.55V @ 75A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package Module Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 25A (DC) Chassis Mount Module Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 25A (DC)