HAC60B150
Tuote-esittely
Osa numero: HAC60B150
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V
lomakkeissa: HAC60B150.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 503 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
  • Viesti
HAC60B150: n tekniset tiedot
Osa numero HAC60B150 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 503 pcs Tietolomake HAC60B150.pdf
Jännite - Load 48 ~ 660 V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 150A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HAC60B150-10
HAC60B150-10
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SOLID STATE RELAY 600 V