HAC60D150
Tuote-esittely
Osa numero: HAC60D150
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V
lomakkeissa: HAC60D150.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 482 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
  • Viesti
HAC60D150: n tekniset tiedot
Osa numero HAC60D150 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 482 pcs Tietolomake HAC60D150.pdf
Jännite - Load 48 ~ 660 V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 150A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HAC830CV-M-A-2-A-2
HAC830CV-M-A-2-A-2
valmistajat: Micronas
Kuvaus: INLINE STRAIGHT LEADS
Varastossa: 66179 pcs
ladata: HAC830CV-M-A-2-A-2.pdf
RFQ
HAC60D150H
HAC60D150H
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 32V
Varastossa: 551 pcs
ladata: HAC60D150H.pdf
RFQ
HAC830CVM
HAC830CVM
valmistajat: Micronas
Kuvaus: TO92UP
Varastossa: 51933 pcs
ladata: HAC830CVM.pdf
HAC60D150H-10
HAC60D150H-10
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SOLID STATE RELAY 600 V