SPF240A25
CrydomCrydom
SPF240A25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPF240A25
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
lomakkeissa: 1.SPF240A25.pdf2.SPF240A25.pdf3.SPF240A25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
SPF240A25: n tekniset tiedot
Osa numero SPF240A25 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3583 pcs Tietolomake 1.SPF240A25.pdf2.SPF240A25.pdf3.SPF240A25.pdf
Jännite - Load 12V ~ 280V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 4-SIP
Sarja SPF, PowerFin™ Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SIP lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant