SPF380D25
CrydomCrydom
SPF380D25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPF380D25
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
lomakkeissa: 1.SPF380D25.pdf2.SPF380D25.pdf3.SPF380D25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
SPF380D25: n tekniset tiedot
Osa numero SPF380D25 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2993 pcs Tietolomake 1.SPF380D25.pdf2.SPF380D25.pdf3.SPF380D25.pdf
Jännite - Load 48V ~ 530V Jännite - Input 4 ~ 15VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 4-SIP
Sarja SPF, PowerFin™ Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SIP lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant