SPFE240A25
CrydomCrydom
SPFE240A25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPFE240A25
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
lomakkeissa: 1.SPFE240A25.pdf2.SPFE240A25.pdf3.SPFE240A25.pdf
  • Viesti
SPFE240A25: n tekniset tiedot
Osa numero SPFE240A25 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2871 pcs Tietolomake 1.SPFE240A25.pdf2.SPFE240A25.pdf3.SPFE240A25.pdf
Jännite - Load 12V ~ 280V Jännite - Input 18 ~ 36VAC
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant