SPFE380D25
CrydomCrydom
SPFE380D25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPFE380D25
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
lomakkeissa: 1.SPFE380D25.pdf2.SPFE380D25.pdf3.SPFE380D25.pdf
  • Viesti
SPFE380D25: n tekniset tiedot
Osa numero SPFE380D25 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3263 pcs Tietolomake 1.SPFE380D25.pdf2.SPFE380D25.pdf3.SPFE380D25.pdf
Jännite - Load 48V ~ 530V Jännite - Input 15 ~ 32VDC
Tyhjäkäyntivirran 25A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant