ITTP100A
Cynergy3Cynergy3
ITTP100A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ITTP100A
Valmistaja / merkki: Cynergy3
Tuotteen Kuvaus TEMP PROBE PT100 6X100MM 1/4" BS
lomakkeissa: ITTP100A.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 428 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 428 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
ITTP100A: n tekniset tiedot
Osa numero ITTP100A Valmistaja Cynergy3
Kuvaus TEMP PROBE PT100 6X100MM 1/4" BS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 428 pcs Tietolomake ITTP100A.pdf
Terminal Type Enclosed Terminals lämpötila -200°C ~ 850°C
Sarja ITT Muut nimet 725-1732
ITTP0100A
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Pituus - suojaputken 100mm
Pituus - johdinkonfiguraatiot - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Element Type Pt100 Halkaisija - suojaputken 6mm