ITTP200A
Cynergy3Cynergy3
ITTP200A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ITTP200A
Valmistaja / merkki: Cynergy3
Tuotteen Kuvaus TEMP PROBE PT100 6X200MM 1/4" BS
lomakkeissa: ITTP200A.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 385 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
  • Viesti
ITTP200A: n tekniset tiedot
Osa numero ITTP200A Valmistaja Cynergy3
Kuvaus TEMP PROBE PT100 6X200MM 1/4" BS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 385 pcs Tietolomake ITTP200A.pdf
Terminal Type Enclosed Terminals lämpötila -200°C ~ 850°C
Sarja ITT Muut nimet 725-1734
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Pituus - suojaputken 200mm
Pituus - johdinkonfiguraatiot - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Element Type Pt100 Halkaisija - suojaputken 6mm