DTS20F25-19JB
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F25-19JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
lomakkeissa: DTS20F25-19JB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 885 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Viesti
DTS20F25-19JB: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F25-19JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 885 pcs Tietolomake DTS20F25-19JB.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F25-19JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F25-19JB Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nykyinen arvostelu 23A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material B
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS20F25-19JE
DTS20F25-19JE
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT