DTS20F25-19JC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS20F25-19JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
lomakkeissa: DTS20F25-19JC.pdf
  • Viesti
DTS20F25-19JC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS20F25-19JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1037 pcs Tietolomake DTS20F25-19JC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS20F25-19JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS20F25-19JC Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nykyinen arvostelu 23A