DTS24F13-4HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F13-4HA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F13-4HA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTS24F13-4HA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F13-4HA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1177 pcs Tietolomake DTS24F13-4HA.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F13-4HA
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F13-4HA Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A