DTS24F13-4HD
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F13-4HD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F13-4HD.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 989 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
  • Viesti
DTS24F13-4HD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F13-4HD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 989 pcs Tietolomake DTS24F13-4HD.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F13-4HD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F13-4HD Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A