DTS24F23-53JB
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-53JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F23-53JB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 648 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
  • Viesti
DTS24F23-53JB: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-53JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 648 pcs Tietolomake DTS24F23-53JB.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F23-53JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 53
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F23-53JB Suuri halkaisija Mukana 23-53
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 7.5A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material B
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F23-53JE
DTS24F23-53JE
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Varastossa: 641 pcs
ladata: DTS24F23-53JE.pdf
RFQ
DTS24F23-53JC [V001]
DTS24F23-53JC [V001]
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: RECP ASSY
Varastossa: 1280 pcs
ladata: DTS24F23-53JC [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-53JC
DTS24F23-53JC