DTS24F23-53JC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-53JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F23-53JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 677 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 677 pcs
  • Viesti
DTS24F23-53JC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-53JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 677 pcs Tietolomake DTS24F23-53JC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F23-53JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 53
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F23-53JC Suuri halkaisija Mukana 23-53
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 7.5A