DTS24F25-43JB
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F25-43JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F25-43JB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 654 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
  • Viesti
DTS24F25-43JB: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F25-43JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 654 pcs Tietolomake DTS24F25-43JB.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F25-43JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 43
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F25-43JB Suuri halkaisija Mukana 25-43
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A