DTS24F25-43JC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F25-43JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F25-43JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 664 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
  • Viesti
DTS24F25-43JC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F25-43JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 664 pcs Tietolomake DTS24F25-43JC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F25-43JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 43
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F25-43JC Suuri halkaisija Mukana 25-43
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F25-43JB
DTS24F25-43JB
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Varastossa: 654 pcs
ladata: DTS24F25-43JB.pdf
RFQ
DTS24F25-43HN
DTS24F25-43HN
Kuvaus: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS