ISC1210EB82NK
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB82NK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210EB82NK
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82NH 460MA 450 MOHM
lomakkeissa: ISC1210EB82NK.pdf
  • Viesti
ISC1210EB82NK: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210EB82NK Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 82NH 460MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 140241 pcs Tietolomake ISC1210EB82NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 50MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Non-Magnetic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 50MHz
induktanssi 82nH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 900MHz Yksityiskohtainen kuvaus 82nH Shielded Wirewound Inductor 460mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Nykyinen arvostelu 460mA