ISC1210EB8R2J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB8R2J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210EB8R2J
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65 OHM
lomakkeissa: ISC1210EB8R2J.pdf
  • Viesti
ISC1210EB8R2J: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210EB8R2J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122854 pcs Tietolomake ISC1210EB8R2J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 8.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 35MHz Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 195mA 1.65 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.65 Ohm Max Nykyinen arvostelu 195mA