ISC1812EB1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB1R5K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1812EB1R5K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 418MA 400 MOHM
lomakkeissa: ISC1812EB1R5K.pdf
  • Viesti
ISC1812EB1R5K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1812EB1R5K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 418MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 162298 pcs Tietolomake ISC1812EB1R5K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 100MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 418mA 400 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Nykyinen arvostelu 418mA