ISC1812EB221J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB221J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1812EB221J
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 105MA 6.3 OHM
lomakkeissa: ISC1812EB221J.pdf
  • Viesti
ISC1812EB221J: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1812EB221J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 220UH 105MA 6.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126149 pcs Tietolomake ISC1812EB221J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 796kHz
induktanssi 220µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 4.2MHz Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Wirewound Inductor 105mA 6.3 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 6.3 Ohm Max Nykyinen arvostelu 105mA