10GENG3E-R(H)
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3E-R(H) Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10GENG3E-R(H)
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
lomakkeissa: 1.10GENG3E-R(H).pdf2.10GENG3E-R(H).pdf3.10GENG3E-R(H).pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
10GENG3E-R(H): n tekniset tiedot
Osa numero 10GENG3E-R(H) Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 29.50mm x 21.50mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 10GENG3ER(H)
Joitakin paikkoja 3
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A