10GENG3EM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3EM-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10GENG3EM-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
lomakkeissa: 1.10GENG3EM-R.pdf2.10GENG3EM-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
210 pcs
  • Viesti
10GENG3EM-R: n tekniset tiedot
Osa numero 10GENG3EM-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15009 pcs Tietolomake 1.10GENG3EM-R.pdf2.10GENG3EM-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1232 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A
Liitintyyppi Receptacle, Male Blades liitin Style IEC 320-C14
Hyväksynnät CSA, UL, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10GENG3E
10GENG3E
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 17225 pcs
ladata: 10GENG3E.pdf
RFQ
10GENW3EM-R
10GENW3EM-R
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Varastossa: 14938 pcs
ladata: 10GENW3EM-R.pdf
RFQ
10GENG3EM-R(H)
10GENG3EM-R(H)
ladata: 10GENG3EM-R(H).pdf
10GENW3EM-R(H)
10GENW3EM-R(H)
ladata: 10GENW3EM-R(H).pdf
10GENG3QM-R(H)
10GENG3QM-R(H)
ladata: 10GENG3QM-R(H).pdf
10GENG3EM
10GENG3EM
ladata: 10GENG3EM.pdf
10GENG3E-R(H)
10GENG3E-R(H)
ladata: 10GENG3E-R(H).pdf
10GENG3E-R
10GENG3E-R
ladata: 10GENG3E-R.pdf
10GEEW3QM
10GEEW3QM
ladata: 10GEEW3QM.pdf
10GENG3EM(H)
10GENG3EM(H)
ladata: 10GENG3EM(H).pdf
10GENW3E-R
10GENW3E-R
ladata: 10GENW3E-R.pdf
10GENW3E
10GENW3E
ladata: 10GENW3E.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna