10GENW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENW3E-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10GENW3E-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
lomakkeissa: 1.10GENW3E-R.pdf2.10GENW3E-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
10GENW3E-R: n tekniset tiedot
Osa numero 10GENW3E-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13687 pcs Tietolomake 1.10GENW3E-R.pdf2.10GENW3E-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Wire Leads Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1148 Joitakin paikkoja 3
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A