10KENG3EA
Delta ElectronicsDelta Electronics
10KENG3EA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10KENG3EA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
lomakkeissa: 1.10KENG3EA.pdf2.10KENG3EA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
210 pcs
  • Viesti
10KENG3EA: n tekniset tiedot
Osa numero 10KENG3EA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18303 pcs Tietolomake 1.10KENG3EA.pdf2.10KENG3EA.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja KEN paneelin paksuus 0.031" ~ 0.063" (0.79mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1120 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A
Liitintyyppi Receptacle, Male Blades liitin Style IEC 320-C14
Hyväksynnät CSA, UL, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10KENG3EAM-R
10KENG3EAM-R
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 17635 pcs
ladata: 10KENG3EAM-R.pdf
RFQ
10KR85
10KR85
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 415VAC