10KENG3EAM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10KENG3EAM-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10KENG3EAM-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
lomakkeissa: 1.10KENG3EAM-R.pdf2.10KENG3EAM-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
210 pcs
  • Viesti
10KENG3EAM-R: n tekniset tiedot
Osa numero 10KENG3EAM-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17635 pcs Tietolomake 1.10KENG3EAM-R.pdf2.10KENG3EAM-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja KEN paneelin paksuus 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1266 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 10A
Liitintyyppi Receptacle, Male Blades liitin Style IEC 320-C14
Hyväksynnät CSA, UL, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10KR85
10KR85
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 415VAC
Varastossa: 3694 pcs
ladata: 10KR85.pdf
RFQ
10KEEG3EA
10KEEG3EA
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 18146 pcs
ladata: 10KEEG3EA.pdf
RFQ
10KR-6H-P
10KR-6H-P
valmistajat: JST
Kuvaus: CONN SOCKET 10POS 2MM IDC
ladata: 10KR-6H-P.pdf
10KENG3EA
10KENG3EA
valmistajat: Delta Electronics
ladata: 10KENG3EA.pdf
10KR-D6S-P
10KR-D6S-P
valmistajat: JST
Kuvaus: CONN SOCKET 10POS 2MM IDC R/A
ladata: 10KR-D6S-P.pdf
10KENG3EAM(H)
10KENG3EAM(H)
ladata: 10KENG3EAM(H).pdf
10KEEG3EAM
10KEEG3EAM
ladata: 10KEEG3EAM.pdf
10KENG3EAM-R(H)
10KENG3EAM-R(H)
ladata: 10KENG3EAM-R(H).pdf
10KENG3EAM
10KENG3EAM
ladata: 10KENG3EAM.pdf
10KENG3SA
10KENG3SA
ladata: 10KENG3SA.pdf
10KTH
10KTH
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A CYLINDRICAL
Varastossa: 678 pcs
ladata: 10KTH.pdf
10KEEG3SA
10KEEG3SA
ladata: 10KEEG3SA.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna