DIM3R3300SFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DIM3R3300SFA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DIM3R3300SFA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 48V -5V 300W
lomakkeissa: DIM3R3300SFA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
  • Viesti
DIM3R3300SFA: n tekniset tiedot
Osa numero DIM3R3300SFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 48V -5V 300W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1380 pcs Tietolomake DIM3R3300SFA.pdf
Jännite - Tuotos 4 -5V Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - tulo (Min) 36V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm)
Sarja Delphi DIM Virta (wattia) 300W
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 14-DIP Module
Muut nimet 941-1032 Käyttölämpötila -40°C ~ 117°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, UVLO tehokkuus 98%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V -5V 6.25A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 6.25A