DIM3R3400SFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DIM3R3400SFA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 36-75V 400W
lomakkeissa: DIM3R3400SFA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
270 pcs
  • Viesti
DIM3R3400SFA: n tekniset tiedot
Osa numero DIM3R3400SFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 36-75V 400W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1419 pcs Tietolomake DIM3R3400SFA.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 36 ~ 75 V Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm) Sarja Delphi DIM
Virta (wattia) 400W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 14-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36 ~ 75 V 8.3A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 8.3A