PMR-5V320WDBA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMR-5V320WDBA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PMR-5V320WDBA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 320W
lomakkeissa: 1.PMR-5V320WDBA.pdf2.PMR-5V320WDBA.pdf3.PMR-5V320WDBA.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 969 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
  • Viesti
PMR-5V320WDBA: n tekniset tiedot
Osa numero PMR-5V320WDBA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 320W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 969 pcs Tietolomake 1.PMR-5V320WDBA.pdf2.PMR-5V320WDBA.pdf3.PMR-5V320WDBA.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 88 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed, Conformal Coated Koko / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Sarja PMR Virta (wattia) 320W
Muut nimet 1145-1152
PMR-5V320WDBA-ND
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 5V 60A 88 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 60A Hyväksynnät CB, CE, CCC, cURus, TUV