PMR-5V320WDGA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMR-5V320WDGA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PMR-5V320WDGA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 320W
lomakkeissa: 1.PMR-5V320WDGA.pdf2.PMR-5V320WDGA.pdf3.PMR-5V320WDGA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
504 pcs
  • Viesti
PMR-5V320WDGA: n tekniset tiedot
Osa numero PMR-5V320WDGA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 320W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1201 pcs Tietolomake 1.PMR-5V320WDGA.pdf2.PMR-5V320WDGA.pdf3.PMR-5V320WDGA.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 88 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Sarja PMR Virta (wattia) 320W
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, PFC, Universal Input tehokkuus 84%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 60A 88 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 60A