S24SP12005PDFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24SP12005PDFA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S24SP12005PDFA
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 60W
lomakkeissa: S24SP12005PDFA.pdf
10 pcs
30 pcs
  • Viesti
S24SP12005PDFA: n tekniset tiedot
Osa numero S24SP12005PDFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1743 pcs Tietolomake S24SP12005PDFA.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Sarja S24SP Virta (wattia) 60W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 941-1759 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 92.8%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 5A