S24SP24003PDFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S24SP24003PDFH
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus 9-36VIN, 24V, 2.5A, 60W, HS
lomakkeissa: S24SP24003PDFH.pdf
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
S24SP24003PDFH: n tekniset tiedot
Osa numero S24SP24003PDFH Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus 9-36VIN, 24V, 2.5A, 60W, HS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1616 pcs Tietolomake S24SP24003PDFH.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.69" H (50.8mm x 25.4mm x 17.5mm)
Sarja S24SP Virta (wattia) 60W
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 1145-1287
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 93% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 2.5A Sovellukset ITE (Commercial)