BAS70LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70LP-7B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70LP-7B
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHTTKY 70V 70MA X1DFN1006
lomakkeissa: BAS70LP-7B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
30000 pcs
  • Viesti
BAS70LP-7B: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70LP-7B Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE SCHTTKY 70V 70MA X1DFN1006 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1455406 pcs Tietolomake BAS70LP-7B.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 960mV @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package X1-DFN1006-2 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 1.6ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1006 Metric)
Muut nimet BAS70LP-7BDI
BAS70LP-7BDI-ND
BAS70LP-7BDITR
Käyttölämpötila - liitäntä -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount X1-DFN1006-2 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 70V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA (DC) Kapasitanssi @ Vr, F 1pF @ 0V, 1MHz