BAS70KFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70KFILM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70KFILM
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523
lomakkeissa: BAS70KFILM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
BAS70KFILM: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70KFILM Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2196989 pcs Tietolomake BAS70KFILM.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOD-523 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-79, SOD-523 Muut nimet 497-5695-2
BAS70KFILM/J
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-523
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 70V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Perusosan osanumero BAS70K