DT018ATFT
DisplaytechDisplaytech
DT018ATFT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DT018ATFT
Valmistaja / merkki: Displaytech
Tuotteen Kuvaus LCD DISP TFT 1.8" 128X160
lomakkeissa: 1.DT018ATFT.pdf2.DT018ATFT.pdf3.DT018ATFT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Viesti
DT018ATFT: n tekniset tiedot
Osa numero DT018ATFT Valmistaja Displaytech
Kuvaus LCD DISP TFT 1.8" 128X160 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6555 pcs Tietolomake 1.DT018ATFT.pdf2.DT018ATFT.pdf3.DT018ATFT.pdf
Katsoo Area 28.03mm W x 35.04mm H Kosketusnäyttö -
Sarja - Muut nimet 1756-1000
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Parallel Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB)
dot Koko - dot Pikselit 128 x 160
pisteväli - näytön tyyppi TFT - Color
Näyttötila Transmissive Näyttöruudun halkaisija 1.8" (45.72mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 1.8" (45.72mm) 128 x 160 taustavalo LED