DT050TFT
DisplaytechDisplaytech
DT050TFT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DT050TFT
Valmistaja / merkki: Displaytech
Tuotteen Kuvaus LCD DISP TFT 5.0" 800X480
lomakkeissa: 1.DT050TFT.pdf2.DT050TFT.pdf3.DT050TFT.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
DT050TFT: n tekniset tiedot
Osa numero DT050TFT Valmistaja Displaytech
Kuvaus LCD DISP TFT 5.0" 800X480 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1866 pcs Tietolomake 1.DT050TFT.pdf2.DT050TFT.pdf3.DT050TFT.pdf
Katsoo Area 108.00mm W x 64.80mm H Kosketusnäyttö -
Sarja - Muut nimet 1756-1011
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Parallel, 24-Bit (RGB) Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB)
dot Koko - dot Pikselit 800 x 480
pisteväli - näytön tyyppi TFT - Color
Näyttötila Transmissive Näyttöruudun halkaisija 5" (127.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 5" (127.00mm) 800 x 480 taustavalo LED